Bizi Takip Edin

Partnerler

Anasayfa Partnerler

4biz, yaklaşık 15 yıl önce, belirli konularda uzman bir danışmanlık şirketi olarak kurulmuş olsa da son yıllarda farklı sektörlere gerçekleştiği genişleme ile bir yatırım şirketine dönüşme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

4biz.com.tr

Etkin bir müşteri deneyimi ve CRM çalışması stratejisi ve yönetimi için danışmanlık ve eğitimler veren bir danışmanlık şirketidir. Dr.Hakan TETİK tarafından 22 bileşenden ve 5 aşamadan oluşan özel bir metodolojiyi ile hedeflenen kalite ve verimlilikte süreçler yaratılmaktadır.

musterideneyimi.com.tr

Kurumsal SMS çözümleri, Omnichannel, Müşteri deneyim yönetimi ve CRM hizmetleri noktasında çözümler sunan bilişim teknolojileri şirketi olarak kurulmuştur. Uzunca bir süre kendini mobil pazarlama ve iletişim hizmet sağlayıcı olarak servis etmiştir.

SMS aracındaki kullanım değişimi, yeni trendler ve benzeri değişimler sebebi ile müşteri ihtiyaçlarına göre dönüşmüş ve kendini yeniden konumlamıştır. Yeni konumlamada online eğitim teknolojileri alanında kendisini tanımlayan “Turbo”, oyunlaştırma, kişiselleştirilebilir içerikleri, yaratıcı eğitim strüktürleri ve özel içerik çözümleri ile alanında kendisini kanıtlamaktadır.

turboteknoloji.com

Dünya nüfusu hızla artıyor. Gıda tüketim alışkanlıkları çok hızlı bir şekilde hem evrimleşiyor hem de dönüşüyor. Bu değişim, dönüşüm sebebi ile nufüs artış oranının çok üzerinde gıda talep edilir hale geldi. 3D Rip gıda ile bu dönüşen, değişen ve evrimleşen gıda talebine yenilikçi ve inovatif çözümler üretilmeye çalışılmaktadır.

Bu nokta; gıda saklama yöntemleri, tüketim alışkanlığını verimli hale getirecek çözümler ve yenilikçi gıda kaynakları üzerine hizmetler sunulmaktadır.

“Gıda demek gelecek demektir.”

Etkileşimli video, sunum ve eğitim teknolojileri üreten Gobito teknolojinin sınırlarını zorlamak ile kalmıyor. Özelleştirilebilir ve uyarlanabilir dijital çözümleri ile insanı ve insan kaynağını her zaman ön planda tutuyor.

gobito.com

Türkiye’de ve dünyada önde gelen markalara özel, kullanıcı deneyimi tasarımları ve web teknolojileri hizmeti veren çok disiplinli yaratıcı, yenilikçi ve tasarım/teknoloji ajansıdır.

minus-99.com

Turbo teknoloji SMS gönderim çözüm ortağıdır.

https://kurumsal.turktelekom.com.tr

Müşterilerinin (şirketlerin) ihtiyaç ve amaçlarına göre; uzmanlık alanı olan, strateji & dönüşüm, ürün yönetimi & inovasyon, müşteri merkezli CRM, deneyim & design thinking, omnichannel ve NG perakende alanlarında workshoplar (atolye) düzenleyen danışmanlık ve eğitim şirketidir.

http://www.workshox.com

İş dünyası ekosisteminde yer alan tüm paydaşlarına, mesajlarını direkt kalplerine girerek ulaştırmak ve bunları içselleştirmek isteyen kurumlar için geliştirilmiş farklı bir projedir Alem-i İş.

Deneyimli ve tecrübeli oyuncu kadrosu ile kurumların ihtiyaçlarına göre yazılmış senaryolar ile kurumların mesajlarını interaktif şekilde sahneden iletmeyi amaçlamaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalar ile daha fazla etkileşim yakalanmakta ve kurum yapı dönüşümü oldukça desteklenmektedir.

https://www.alemiis.com