Follow Us:

Library

Home Library

(Türkçe) Taraftar Müşteri Deneyimi – Dr. Hakan Tetik

Günlük hayatta hepimiz bazen tüketici, bazen müşteri, bazen çalışan olur, farklı şapkalar giyeriz. Bu şapkaları giydiğimizde algıladığımız ve öncelikli olan bazı markaları hayatımıza alır, bazılarını ise hiç hayatımıza sokmayız. Bazı markaların ise taraftarı oluruz!

(Türkçe) Aile Şirketinizi Bir Sonraki Nesile Aktarmak

Bir sonraki nesli işe entegre edip, yerleştirmek kolay değil...

(Türkçe) Akademus Pazarlama Sözlüğü

Akademus ailesi "Stratejik pazarlama ve ürün yönetimi" konusu eğitmen ve danışmanları olarak, siz pazarlama profesyonellerinin işini kolaylaştırmak için bütünleşik şekilde hazırlanmış bir "pazarlama sözlüğü" oluşturmaya karar verdik.

(Türkçe) Dönüşen Dünyada Liderlik

Kültürel dönüşümle alışkanlıklar değiştiği zaman, yeni bir zihin yapısına (kafaya), yeni bir anlayışa geçmesine çok ihtiyacımız var.

Kriz Ortamında Başarılı Strateji

Kriz durumunda ya da alışılagelmiş dünyada oldukça kaygan bir zeminde ayakta durabilmek ve koşmaya devam edebilmek için değişen dünyayı anlayalım ve bu yeni dünyaya entegre olalım.

(Türkçe) Dönüşen Müşteri

Krizin bütün disiplinleri zorladı. Fakat müşteri sahibi birimlerin ve çalışanların yükleri daha ağır. Çünkü müşteri tam anlamı ile dönüştü. Artık eski bildiğiniz müşteri yok.

(Türkçe) Kriz Ortamında Ürün Yönetimi

7x7 olarak tasarladığımız bu model ile yaşamakta olduğumuz kriz döneminde ürün yönetimini ve yöneticisinin işlerini bir nebze olsun kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

(Türkçe) Tasarım Odaklı Ürün Yönetimi

'Tasarım Odaklı Düşünme' (Design Thinking) ve 'Persona' gibi kavramlar artık konuşmaların doğal bir parçası haline gelmeye başladı. En iyi ürünleri değil, en kullanışlı veya en pratik ürünleri konuşur olduk. 

(Türkçe) Ezber Bozan Ürün Yönetimi

Dr. Hakan Tetik bu kitabında ürün yönetimi alanında yıllar süren danışmanlık ve workshop çalışmalarının birikimiyle şekillendirdiği; pazarın değişen ihtiyaçlarına en hızlı şekilde…

(Türkçe) Yolculuk Nereye?

Herkesin kendi hayat yolculuğunda bineceği bir treni vardır elbet. Mühim olan, hangi tren olduğuna bireysel olarak karar vermek ve aydınlıkta, karanlıkta yol alırken varış noktasını düşlemektir.